Relacja z partnerem obcokrajowcem

Jestem 1,5 roku z obcokrajowcem, latynoesm. Pierwszy rok, widywaliśmy się rzadko, bo byłam w Polsce, a on pracuje za granicą. Za to spędzaliśmy mnóstwo czasu online. od 3 miesięcy jestem u niego, wynajmujemy mieszkanie, jesteśmy finansowo pół na pół. Martwi mnie fakt że narzucił zasady które mi się nie podobają, wmawiając mi że na nie zasłużyłam, ograniczenie wolności i prywatności, często jest zazdrosny, lubi sobie wypić piwko często, gra na giełdzie. Co robić? Rozmowa nie pomogła.

Witam,

Jeśli zależy Pani na relacji i dotyczy to również drugiej strony, proszę udać się na konsultację dla par. Partner z pewnością sam z siebie nie zmieni się na lepsze, a wymagania, jakie stawia bez wcześniejszego ustalenia oraz zachowania, o których Pani pisze, są dość niepokojące.

Pozdrawiam

Z tego co Pani pisze Pani partner nie wyraża chęci zmiany. Dlatego na Pani miejscu zastanowiłbym się czy pozostawanie w tym związku jest tym czego Pani dla siebie chce. Oczywiście, jeśli przekona Pani swojego partnera możliwa jest terapia Par, jednak w przypadku, gdy on nie wyrazi na to zgody będzie Pani musiała podjąć decyzję, czy zostać w związku który Pani nie satysfakcjonuje, czy z niego wyjść.

http://www.gabinetzmian.pl