Relacje między partnerami po wizycie u terapeuty

witam jestesmy z moim partneren na tzw "zakrecie". On jest mężczyzną z lękiem przed zaangażowaniem, ja kobietą ktora kocha zbyt mocno. Bylismy u terapeuty - kazde oddzielnie i tego sie dowiedzieliśmy, teraz jestesmy na etapie zawieszenia - jedno nie wie co ma robic, jak sie zachowywac w stos. do partnera. Niestety nie ma u nas terapii dla par, a jedyny psycholog odszedl z osrodka. Jak sie mamy zachowac w stosunku do siebie ?

Witam. Pisze Pani, że jest z Warszawy, wiec niemożliwością jest aby nie było terapii dla par. A skoro jesteście zawieszeni to widocznie teraz taki stan jest potrzebny. Byle nie za długo.
Magdalena Brabec

Witam, jeżeli nie macie Państwo możliwości skorzystania z psychoterapii dla par proszę korzystać z psychoterapii indywidualnej. Pani powinna przyjrzeć się problemowi "kochania za bardzo" partner "lękowi przed zaangażowaniem". do czasu zakończenia procesu indywidualnej pracy nad sobą radzę nie podejmować żadnej decyzji dotyczącej związku. Psychoterapia własna może zaowocować zmianami w związku. Pozdrawiam

Witam. Co Wam dała wizyta u terapeuty, co z niej wynieśliscie dla siebie. Jakie macie wnioski? O tym trzeba rozmawiać ze sobą. Żyjecie razem, razem rozmawiacie, i razem podejmujecie decyzje. Jak się zachowywać w stosunku do siebie? Jeśli było Wam dobrze, to po co zmieniać cokolwiek? A jak chcecie coś zmienić, to zastanówcie się, co to ma być. Powodzenia