Trudności w określeniu się chłopaka w związku

Jestesmy razem 3 lata. U partnera zaistnial nagly problem z okresleniem swojego stosunku do zwiazku. Nie wie czego chce, czy dalej powinnismy byc razem. Trwamy tak juz kilka tygodni bez zadnych konkretow z jego strony. Sytuacja jest troche napieta i smutna. ÍCzy czasowa rozlaka (5 dni bez siebie) moze pomoc w rozwiazaniu problemu?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
trudno określić czy 5 dni rozłąki rozwiążą problem, który jak Pani pisze, trwa już kilka tygodni. Jak Pani odnajduje się w tej sytuacji? Takie ciągłe czekanie na decyzję partnera na pewno może być bardzo niekomfortowe. Może warto porozmawiać wspólnie i określić w jakich kierunkach chcą Państwo dążyć. Takie długie zawieszenie, bez konkretnych decyzji nie jest dobre dla związku.
Jeżeli potrzebowałaby Pani wsparcia w tej sytuacji zachęcam do wizyty u psychoterapeuty.
Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia