Nagłe rozstanie a możliwe przyczyny

Ja i mój chłopak byliśmy ze sobą prawie półtora roku, moim zdaniem byliśmy ze sobą szczęśliwi, mój chłopak mówił że kocha, że jestem tylko jego i takie zapewnienia. Ostatnio spotkaliśmy się i nawet się kochaliśmy, na drugi dzień było tak samo dobrze, a nagle wieczorem mój chłopak powiedział mi że mam dać mu czas i żebym dała mu spokój. Byłam zaskoczona, prosiłam o wyjaśnienie ale on nic nie chce mi powiedzieć. Trochę mu sie narzucałam żeby mi wszystko wyjaśnił. Dlaczego on tak się zachował?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
niestety na podstawie tego, co Pani napisała nie można wnioskować o przyczynach zachowania partnera. Motywy nim kierujące zna tylko on sam. Jedyne, co może Pani zrobić, to czekać na wyjaśnienia z jego strony.
Jest to zrozumiałe, że nie rozumie Pani obecnej sytuacji i chciałaby wyjaśnień. Jeżeli chciałaby Pani uzyskać wsparcie, może Pani skorzystać z wizyty u psychoterapeuty.

Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia