Jak poradzić sobie po utracie kobiety?

Witam:) ROZSTALEM SIE Z DZIEwczyna ktora bardzo kocham tymbardziej ze to moja pierwsza milosc a takze z ktora uprawialem seks... Jest bardzo atrakcyjna dziewczyna kazdy mezczyzna sie na nia slini I dobrze ona o tym wie to mnie drazni... ale moje pytanie dotyczy czy jest mozliwe ze znajde atrakcyjniejsza ktora mnie pokocha I ja ja tak mocno jak ta pierwsza? Dodam ze przygladam sie charakterowi ale wiadome ze moja poprzeczka sie po niej podwyzszyla I boje sie ze nie znajde drugiej takiej...

Warto dać sobie czas i wsłuchać się w swoje potrzeby.

Witam,
wcale nie jest oczywiste, że po związku z atrakcyjną dziewczyną "podwyższa się poprzeczka". W Pana słowach związek z drugą osobą wygląda nieco przedmiotowo, jakby służył tylko podnoszeniu poczuciu Pana wartości. Jest oczywiście możliwe, że spotka Pan atrakcyjną dziewczynę i obdarzy ją Pan uczuciem. Jeżeli obawia się Pan porównań z poprzednią partnerką proszę skorzystać z psychoterapii. Tam będzie miał Pan okazję przyjrzeć się swoim uczuciom.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl