Stosunek z inną kobietą po rozstaniu a zakończenie znajomości

Witam. Pare miesiecy temu rozstalem sie z dziewczyna. Powodem bylo jak mi sie wydawalo wygasniecie moich uczuc. Zostalismy przyjaciolmi o pelnym zufaniu i lojalnosci. Niestety ja zniszczylem te relacje poniewaz przespalem sie z inna kobieta nie mowiac bylej partnerce o tym. Ona kiedy sie o tym dowiedziala definitywnie zakonczyla znajomosc ze mna. Tym bardziej ze jakis czas temu w zwiazku nastapila zdrada z mojej strony ktora mi wybaczyla. Uplynelo troche czas...nie czulem nic. Ale ciagle gdzies.

Dzień dobry!
Rozumiem, że w jakimś sensie zastanawia się Pan czy uczucie do byłej partnerki całkowicie wygasło czy też nie?
Jakie pytanie chciałby Pan zadać?

Dzień dobry.

Opisuje Pan relację z "byłą", jak rozumiem dziewczyną, toteż nie do końca rozumiem, z jakiego powodu miałby Pan jej opowiadać o swoich kontaktach z innymi kobietami?
Możliwe, że nie do końca określiliście wspólny "status" po rozstaniu - czy jesteście dla siebie tylko przyjaciółmi czy też może związek jest w fazie tymczasowego zawieszenia?

Pozdrawiam.