Cierpienie z powodu rozstania

Tak mi cieżko,minęło juz 9 m-cy ,a ja nadal cierpię i nie mogę uwierzyć,ze on mnie juz nie kocha,tylko to jego męska duma nie pozwala mu wrócić .Sam tego chciał -żebym sie wyprowadziła ,wiec to zrobiłam i zaczęłam spotykać sie z kimś innym,wtedy dotarło do niego,dostał szału rozpaczy,ale nie potrafił mi wybaczyć ,potem on miał kogoś rownież ,a teraz ani on ani ja nie mamy nikogo,ale porozumieć sie nie potrafimy

Mgr Marta Patoka

Witam,
Tylko szczerą rozmową mogą Państwo dojść do jakiegoś porozumienia. Warto poprosić byłego partnera o spotkanie. Być może nie wszystko stracone i przedstawienie drugiej stronie swoich uczuć, pozwoli przekonać się, czy on czuje to samo i czy jest szansa, by zbudowali Państwo szczęśliwy związek.
Pozdrawiam

Emocje potrzebują czasu na to, żeby się wyciszyć. Odbudowa zaufania i relacji, o ile jest w ogóle możliwa, wymaga właśnie tego aby dać sobie czas i skupić się na sobie samym. Jesteście Państwo w trudnej sytuacji, w której miało prawo nagromadzić się w Was wiele uczuć. Proponuję dać sobie czas na wyciszenie. Pomocne może być odcięcie się od wzajemnego kontaktu i rozwinięcie relacji z własnymi przyjaciółmi i rodziną. Jeśli jest to niemożliwe sugeruję kontakt z psychoterapeutą. Pani stan nie musi oznaczać żadnego zaburzenia, ale wsparcie i bezpieczna przystań w której można wyrzucić z siebie emocje mogłyby się okazać bardzo pomocne.

http://www.gabinetzmian.pl