Nadzieje na związek z przyjacielem

Spotykałam się przez kilka miesięcy z kolegą.Staliśmy się przyjaciółmi (mamy po 30 lat).Flirtował ze mną i dawał do zrozumienia,że jestem dla niego ważna. Wyznałam mu wreszcie,że darzę go ogromnym uczuciem,on jednak uświadomił mnie,że myśli o niedoszłym ślubie i swojej byłej narzeczonej..że nie potrafi się pozbierać.. (minął prawie rok od zerwania) dodając,że chce wyjechać za granicę na jakiś czas. Ciężko mi zrozumieć to wszystko.Jestem załamana, bo pierwszy raz poczułam,ze to "TEN"człowiek..

Witam. Rozumiem, że czuje się Pani zawiedziona, ponieważ miała pewne oczekiwania i nadzieje na trwały związek. Bowiem okazało się, że kolega nie chce wiązać się, ale też wciąż "żuje przeszłość". Są dwie opcje poradzenia sobie ze sobą, albo psycholog i psychoterapia, aby opanować przeszłość i teraźniejszość, albo coaching, aby opanować teraźniejszość i przyszłość. Pozdrawiam

nie ma uczucia "to ten czlowiek", to jest mysl...poczula Pani wiele innych uczuc, byc moze do tej pory nieznanych... i cennych...mylenie mysli z uczuciami wprowadza dezorientacje...pytanie, dlaczego wybrala Pani mezczyzne, ktory tak do konca nie jest wolny? co sie za tym kryje? proponuje przyjrzec sie temu na terapii.....pozdrawiam sedecznie, Violetta Ruksza