Rozstanie z partnerką a reakcje na jej obecne kontakty z mężczyznami

Witam otóż mój problem jest następujący. zerwaliśmy ze sobą bo chciała odpocząć "wypaliła się" i chciała trochę czasu na pozbieranie się rozwiązanie problemów itp. Mówi mi że mnie kocha (staram się dla niej bardzo) że za niedługo wszystko powinno wrócić do normy. Ale odkąd zaczęła jeździć do klubów po pijaku całuje się z innymi facetami boli mnie to ale nie mogę jej tego wypominać bo nie jesteśmy wkońcu razem... Jak mam reagować na coś takiego?

Dzień dobry.

Wygląda na to, że była partnerka "odstawiła" Pana tak, jak się odstawia na przykład zabawkę, która już się trochę znudziła, ale nie na tyle, by się jej pozbyć całkowicie. Z Pana opisu wynika, że w zasadzie już Pan się z pogodził z tą rolą i czeka w nadziei, że partnerka się w końcu zdecyduje na powrót do Pana. Chyba jednak przyszła pora spróbować rozmówić się z Pana "byłą", celem ustalenia statusu waszego "związku". Nie ma też żadnych przeciwwskazań, by nie zapytać też "byłej", jak ma Pan rozumieć jej zachowanie (kluby, alkohol, inni faceci), które Pana zwyczajnie boli i którego Pan nie rozumie.
Ostatecznie także sugerowałbym, by zastanowił się Pan nad jakością opisanej przez Pana relacji, jak również konsekwencji związanych z Pana zgodą na instrumentalne traktowanie.

Pozdrawiam.

Witam, proszę spotkać się z ta osobą i jeszcze raz ustalić zasady ,,nie bycia razem, odpoczynku od siebie", powiedzieć o swoich odczuciach i emocjach związanych z tym co robi w czasie Waszej ,,rozłąki". Pozdrawiam.