Rozstanie z dziewczyną i obserwacja jej domu

Dzieńdobry.Rostałem się z dziewczyna z która mam dziecko prowadze teraz sprawę o kontakt z dzieckiem.Chodziłem pod jej dom i obserwowałem w krzakach z napzeciwka co u niej u córki i zauważyłem jak ona się kompała w jej chłopakiem i się całowali w pokoju jest mi cieszko dodam ze pierwszy ja zdradziłem i umawiałem się z dziewczynami jak prubowalismy jeszcze wrucic do siebie ja się umawiałem w tym czasie z innymi i ona się dowiedziała i sama się zaczęła umawiać z nim teraz już nie sa razem.

Dzień dobry.

Poza opisem Pana życiowej sytuacji nie zadał Pan żadnego pytania, więc trudno odnieść się do Pańskiego postu. Jeżeli zamierzał Pan zapytać, w jaki sposób mógłby Pan naprawić relację z byłą obecnie dziewczyną, wydaje się, że jedyną i najlepszą poradą byłoby zachęcenie Pana do spotkania i uczciwe opowiedzenie partnerce o swoich błędach i obecnych refleksjach na ich temat. Jeżeli jednak Pańskie wyznanie nie przekona partnerki do próby naprawienia relacji i powrotu do Pana (co mogłoby się odbyć przy pomocy np. terapii par), należałoby jej wybór uszanować i się z nim pogodzić.
Nie można również zapomnieć, że niezależnie od Waszego obecnego statusu, oboje pozostajecie rodzicami dziecka - nie warto więc toczyć między sobą wojen i sporów, a starać się ustalić zasady kontaktów i oczywiście Pańskiego wkładu (również finansowego) w jego rozwój.

Pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza