Relacje dziewczyną po rozstaniu

Witam,chciałem zapytać o rade ,po rozstaniu bo ona wyjechała za granice ,po powrocie napisała do mnie że jest już w kraju i chce żebym o tym wiedział ,chwile popisaliśmy nawet miło .Mam pytanie co ja mam o tym wszystkim myśleć ?

No cóż Pana dziewczyna próbuje coś powiedzieć nie wprost, jednak wygląda na to, że nadal o Panu myśli. Czy Państwo rozstając się umawialiście się na bycie w kontakcie, czy ona mówiła, że już nie chce się z Panem kontaktować? Ja mogę gdybać "co ona ma na myśli". Jednak najprościej byłoby spytać się jej wprost: po co ona to Panu pisze, czy chce być z Panem w kontakcie, czy widzi szanse na waszą przyszłość i powrót do siebie. Ważne też, aby Pan zadał sobie te pytania, czy Pan chce do niej wrócić, mieć z nią kontakt itp. Może więc czas na kawę, spotkanie i pogadanie. Pozdrawiam

W podobnych sytuacjach zamiast domysłów lepsza jest jasna, klarowna komunikacja i wyjaśnianie. Może warto zapytać dziewczyny, czemu się odezwała i jaki miała w tym cel (być może po prostu potrzeba kontaktu z kimś po powrocie). Wyjaśnienie pozwoli Panu na ustosunkowanie się i uniknie Pan domysłów i rozczarowań.