Jak udawać niedostępnego przed dziewczyną?

Wczoraj "koleżanka" się martwiła czemu nie odpisuje itp dziś już tak nie było. Może dlatego że dałem poznać po sobie że mi się podoba? Moje pytanie brzmi : Co zrobić żeby nie myślała że mi się podoba ? Teraz powiedziałem że może kiedyś byśmy spróbowali a ona że też o tym myślała. Co zrobić żeby nie myślała że mi się podoba? Jak grać "niedostępnego" . Bo wczoraj się martwiła a dziś już tak nie bardzo. I wczoraj przytulała się chętnie dziś tak mniej. Odpowiedzcie.

Mgr Marek Lisowski

Nie bardzo rozumiem dlaczego ma Pan nie mówić, że ktoś się Panu podoba.Czemu ma służyć to bycie "niedostępnym". Zachęcałam do tego by być sobą i nikogo nie udawać.Będzie miał Pan możliwość słuchania własnych uczuć bez dodatkowych komplikacji. Pozdrawiam

Przypuszczam, że granie niedostępnego ma Pana ochronić przed ewentualnym bólem porażki, odrzucenia?
Tylko kto nie ryzykuje, nie wygrywa.
W związkach jest tak, że nawet niepowodzenia czegoś nas uczą - o płci przeciwnej, o sobie samym - i popychają do przodu w rozwoju. Warunkiem jest jednak bycie w zgodzie ze swoimi uczuciami. Czyli: podoba Ci się? Pokaż to! Dojrzała dziewczyna na pewno to doceni. Nawet jeśli nie odwzajemnia uczucia, zobaczy w Panu faceta z cohones;)

http://www.krakowpsycholog.com.pl/