Rozstanie z dziewczyną i odtrącenie z jej strony

Po półtorarocznym związku moja dziewczyna rozstała się ze mną. Oboje jesteśmy wolnymi duchami, poznaliśmy się podczas podróży, razem wyjeżdżaliśmy, razem pracowaliśmy. W kraju spędziliśmy może 8 tyg razem. Niestety oboje jesteśmy wybuchowi przez co było między nami wiele kłótni. Ona często reagowała bardzo impulsywnie, nie poszukując rozwiązania. Coraz częściej musiałem się tłumaczyć z tego, że nie daje jej wystarczająco uczucia. Teraz zaparła się i odrzuca mnie całkowicie, nie chcąc powrotu

Na początek warto, żeby się Pan zastanowił, czy chciałby Pan pracować nad pogodzeniem się z rozstaniem czy nad "zawalczeniem" o dziewczynę? Być może, gdy opadną pierwsze emocje, będzie Pan miał jasność co do związku i jego wartości i będzie Pan mógł podjąć decyzję czego Pan oczekuje.