Rozstanie z dziewczyną po 4. latach związku

Witam, kilka dni temu zostawiła mnie dziewczyna po ponad 4 latach związku. Kilkakrotnie na przestrzeni tych czterech lat się rozstawałyśmy, zazwyczaj to były moje decyzje . Do tej pory miałyśmy kontakt codziennie nawet jak nie byłyśmy razem. Tym razem ona nie chce kontaktu. Rozstałyśmy się, bo od długiego już czasu nie było dobrze, rzadko się spotykałyśmy, ja byłam zajęta praca i swoimi sprawami.Jak to naprawic? Nie chce byc zbyt nachalna ani zniknac totalnie z jej zycia?

Dzień Dobry,
Mam poczucie że Pani sama dobrze wie jak naprawić wasze relacje. Jednak od jakiegoś czasu jest to naprawa na krótko. Pytanie czy Pani tego naprawdę chce ? Może Pani też pomyśleć o relacji przyjacielskiej -bezpieczniejszej w zakresie emocji. Serdecznie pozdrawiam,Dorota Szykulska-Paprocka

Warto na początek dać sobie i byłej partnerce czas, by emocje opadły, by poukładać to, co się skończyło i zastanowić nad tym, co jest, a także zdecydować o tym, co ma być.
Jeśli druga strona wyraźnie zakomunikowała potrzebę czasu i dystansu, warto to uszanować.