Czy czekać na odnowienie związku po rozstaniu?

Chlopak ze mna zerwal twierdzac ze potrzebuje wolnosci, ze kocha mnie ale juz nie tak jak kiedys i ze po prostu caly ten zwiazek i zamieszkanie razem go teoche przeroslo. Chcialam zebysmy wrociki do siebie ale on upaarcie stoi przy swoim zdaniu. Chce to naprawic i nie wiem czy odczekac jakas chwile i znowu zaczac sie starac czy poczekac az on zateskni za tym wszystkim co bylo. Dodam iz wiem ze powodem rozstania nie byla zadna dziewczyna.

Jeżeli chłopak otwarcie obstaje przy swojej decyzji, to myślę że czas ją uszanować i postarać się zakończyć ten związek również z pani strony. Dalsze podsycanie nadziei jedynie będzie sprawiało ból i dyskomfort. Pozdrawiam

Witam,
Użyła Pani słowa - "naprawić" - czyżby w trakcie mieszkania razem uważa Pani że popełniła jakiś błąd, który wpłynął na decyzję chłopaka?
Miłość mimo iż myślimy o niej w kategorii tylko uczuć i emocji to także decyzja, tutaj decyzja została już podjęta przez Pani chłopaka.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek