Co mam zrobić, aby się nie spotykać z chłopakiem, który nie chce rozstania?

W wieku 12 lat zakochałam sie w chłopaku o 3 lata młodszym pare razy sie rozstaliśmy a potem znów bylismy razem.Teraz juz nie chce sie z nim spotykac a on nalega bym do niego wróciła co mam robić ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Postaraj się być stanowcza i konsekwentna. Wyjaśnij mu, dlaczego nie chcesz być z nim, a następnie ogranicz z nim kontakt, aby nie robić mu fałszywej nadziei na to, że jeszcze będziecie razem.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Sugeruję przekazać komunikat Chłopakowi, że chcesz zakończyć z nim bliską relację
i prosisz o uszanowanie Twojej decyzji.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,
Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być przekazanie stanowczego jasnego komunikatu chłopakowi, że nie chcesz się z nim już widywać i podanie powodu. Dobrym rozwiązaniem byłoby również ograniczenie z nim kontaktu do minimum, bądź go urwanie całkowite także żeby w spokoju mógł przemyśleć Twoje słowa oraz nie robić sobie złudnej nadziei.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek