Tęsknota za partnerem po rozstaniu

Niedawno rozstałam się z chłopakiem, z którym byłam pół roku. On chciał jeszcze poczekać, ale ja powiedziałam że to chyba bez sensu. Rozstanie było pokojowe i postanowiliśmy, że będziemy utrzymywać kontakt. Teraz bardzo żałuję, strasznie za nim tęsknię i wiem, że ciężko znaleźć kogoś kto będzie o mnie dbał tak bardzo jak On. Nie wiem co robić, czy powiedzieć mu o tym, czy zaproponować żebyśmy spróbowali jeszcze raz. Ciągle o Nim myślę, bardzo chciałabym go przytulić. Co z tym zrobić?

Witaj, jeśli zdecydowałaś się po pół rocznym związku na rozstanie, to był jakiś powód tej decyzji. Najtrudniejszą sytuacją w jaką się wplątaliście jest utrzymywanie kontaktu, potrzebna jest przerwa od wzajemnych relacji. Czas pokaże czy będziecie chcieli się spotkać czy każde pójdzie swoją drogą. Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie sobie ciekawego zajęcia i ograniczenie kontaktów. Na przyszłość będziesz też uważniej podejmowała decyzje.