Jak radzić sobie z uczuciami po rozstaniu z partnerem?

Witam, byłam z chłopakiem 4 miesiące, ale się rozstał ze mną, bo nie poczuł tego co powinien. Jestem teraz w związku z innym partnerem. Dba o mnie i zawsze przy mnie jest, niestety nie czuje się dobrze gdy uprawiamy seks.. nie pociąga mnie, za to tęsknie za byłym chłopakiem który śni mi się po nocach i również za mną tęskni, niestety mam innego partnera.. nie wiem co mam robić, bo jestem szczęśliwa ale jednak tęsknie za byłym bo miał w sobie coś, co mnie przyciąga... proszę o pomoc :( co robić

Witam,

" rozstał się ze mną, bo nie poczuł tego co powinien", jaka jest gwarancja, że za drugim razem poczuje? Pytanie za czym Pani tęskni? Może dobrze byłoby odnaleźć coś wyjątkowego w obecnym partnerze, bardziej docenić, to co Panią uszczęśliwia w tym związku.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem Pani wątpliwości, tak jak potrafię...

Myślę, że warto byłoby, żeby dała Pani sobie czas ma zatrzymanie się i zastanowienie się, co tak naprawdę jest dla Pani ważne w relacji z Partnerem.
Myślę, że rozmowa z psychologiem mogłaby być dla Pani pomocną w określeniu Pani wartości.

Z przesłaniem radości i miłości,
Irena Mielnik-Madej

Witam, rozstała się Pani chłopakiem, był to związek pełen emocji. Teraz jest Pani w bardziej stabilnym związku z partnerem który o Panią dba, jest przy Pani ale z drugiej strony nie czuje Pani tak silnych uczuć. Proszę się zastanowić czego Pani oczekuje w tej chwili od związku. Czy woli Pani stabilizację, czy więcej ekscytacji i mniej pewnej relacji. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem i zastanowić się nad tym.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl