Życie po rozstaniu z partnerem

Otóż mam pewien problem , wróciłam do byłego chłopaka , z którym byłam w związku przez 5 lat mamy razem syna . Zakończyliśmy związek ponieważ był on zaborczy i nie szanował mnie, w czasie gdy nie byliśmy razem znalazłam sobie nowego chłopaka , po krótkim czasie odeszłam od niego i wróciłam do byłego , z moim byłym na dzień dzisiejszy układa mi się dobrze , wydaje mi się że obydwoje zrozumieliśmy swoje błędy . niestety ukrywa mnie przed rodziną co zrobić , rozmowa nie skutkuje,

Na pewno jednak takie życie na dłuższą metę nie jest realne, dlatego będą Państwo potrzebowali jakoś to rozwiązać. Jeśli będzie jasność co do potrzeb, wartości i możliwości obydwu stron, jest szansa na znalezienie rozwiązania, które służyć będzie obojgu.

Witam. Chyba nadal pani nie szanuje, skoro wstydzi się pokazać razem u rodziców. Warto się nad tym zastanowić. Radziłabym, aby skonsultowała się pani z psychologiem, psychoterapeutą, aby pracować nad poczuciem własnej wartości. pozdrawiam.