Czy warto kontaktować się z byłym partnerem?

Z byłym rozstałam się trzy lata temu.On się ożenił ja także wyszłam zamąż.Ostatnio naszła mnie myśl by do niego napisać nie oo to by rozwalić mu małżeństwo tylko z ciekawości m..co u niego słychać.badz zaprosić na fb czy wysłać zyczenia na święta.Skad taka myśl i czy to dobry pomysł? Dzięki

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że sama Pani nie jest pewna, "czy to dobry pomysł"...

Z jakiegoś powodu Państwo wcześniej się rozstaliście.
Pytanie takie, co i dlaczego powoduje Panią, by kontaktować się z byłym Partnerem?

I pytanie drugie, jak układa się Pani związek małżeński?
Za czym Pani tęskni?
Myślę, że pomocna byłaby dla Pani dojaśniająca rozmowa z psychologiem, która ułatwiłaby Pani wgląd w siebie.

Gdyby miała Pani potrzebę rozmowy ze mną, zapraszam Panią do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

można utrzymywać koleżeńskie relacje z byłym partnerem, jeśli jest obustronna potrzeba. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że jest pani mężatką, może lepiej byłoby skupić uwagę na tej relacji. Przyjazny stosunek do byłego partnera świadczy o dojrzałości, jednak może to dotyczyć uczuć, czy nie ucierpi na tym jedno i drugie małżeństwo? Proszę się zastanowić, może w ogóle nie odpowie na zaczepkę.

Pozdrawiam serdecznie

Witam, przed podjęciem decyzji, proszę się zastanowić z jakiego powodu chciałaby Pani odnowić kontakt, jakie konsekwencje mogłoby to przynieść. Ciekawość wiąże się ze wspomnieniami, przeszłością, tym że była to dla Pani bardzo bliska osoba. Nie ma nic złego w samej ciekawości, warto się zastanowić czy Pani obecny partner zaakceptowałby tą decyzję. Czy Pani będąc na jego miejscu, chciałaby aby nawiązał kontakt z poprzednią dziewczyną. Jak Pani poprzedni partner zinterpretuje próbę kontaktu. Pozdrawiam serdecznie