Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, jeśli mam wątpliwości czy chłopak mnie jeszcze kocha?

mam wątpliwosci czy chlopak mnie jeszcze kocha,boje sie ze on tylko sie zuroczył, ostatnio gdy jego kolega sie Go pytał czy mnie kocha on mu powiedzial ze kocha ale to juz nie jest to co kiedys :( coraz rzadziej sie widzimy ,raz na tydzien ,jest od jakiegos czasu inaczej , zapytalam sie ostatnio czy chce ze mna jeszcze byc on powiedzial ze tak, ostatnio nie mow mi ze kocha , ale codziennie do mnie pisze lub dzwoni , kocham Go bardzo i nie wobrazam sobie zycia bez niego ale co o tym myslec ?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Jak wpłynąć na swoją samoocenę?

Naturalną koleją rzeczy jest, że związek dwojga ludzi podlega zmianom, ewoluuje. Początek jest zwykle intensywny, pełen zaangażowania, namiętności. Po tym czasie często wchodzi on na nieco inny poziom.
Jeśli ma Pani wątpliwości co do uczuć chłopaka, chciałaby się z nim częściej widywać i słyszeć deklaracje miłości, najlepiej byłoby z nim szczerze porozmawiać. W przeciwnym wypadku można jedynie snuć domysły, co może być przyczyną zmian jakie zauważyła Pani w waszej relacji.

Pozdrawiam!

0

Witaj!
Zauroczenie jest lub może być początkiem miłości, jednak to od dwojga ludzi zależy czy ta miłość się rozwinie czy nie. Jeśli chłopak dzwoni i pisze codziennie to jest panią zainteresowany. Najlepiej porozmawiać o swoich wątpliwościach z chłopakiem bo to z nim chce pani być. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy