Czy ja kocham byłego chłopaka?

Dobry wieczór ja przychodzę do państwa zapytaniem bo ja już noe wiem co robić A mianowicie jest od marca 2016roku mężatką A od grudnia pisze z byłym chłopakiem to jest moja pierwsza miłość. Czy to jest normalne że ja go jeszcze kocham pomocy..??

Najwyraźniej nie zamknęła Pani tej relacji... Lub też w wyniku napływu pozytywnych wspomnień wydaje się Pani, że czuje miłość. Warto się zastanowić nad tym.

Dzień Dobry Pani,

Trudne pytanie.
Bazując na tym, co Pani napisała, powiem tak, że z jakiegoś powodu nie jest już Pani razem ze swoją pierwszą miłością.
I to Pani wie najlepiej, dlaczego tak się zadziało...

Niestety są to decyzje, o których sama Pani powinna zadecydować.

Może warto by rozważyć rozmowę z psychologiem, by zobaczyła Pani inną perspektywę.

Życzę Pani dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej