Złe samopoczucie i biegunki podczas przebywania w towarzystwie partnerki

poznałam mężczyzne na początku był zakochany ,czułe słowa,kiedy zamieszkaliśmy razem często zwracał się do mnie kochanie mówił że jestem jego kobietą,od jakiegoś czasu mówi że odczuwa napięcie w brzuchu i ma biegunki kiedy jest ze mną i twierdzi że nic do mnie nie czuje co się stało czy to mój błąd?

Nie sądzę, że błąd. Może być tak, że napięcie wywołane jest perspektywą zmian w związku (np. rozmowy o dziecku, małżeństwie, itp.), lub zdarzeniem, które miało miejsce. Reakcja jest typowo lękowa, ale może być to również tłumiona złość. Proszę zapytać partnera, czy nie jest zły (na co). Tak wnioskuję po twierdzeniu, że "nie czuje". Więc pytanie, czego partner nie chce czuć? I co Pani ma z tym wspólnego... Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych, i bazując na tych które Pani przedstawiła...

Z jakiegoś powodu Pani Partner odczuwa takie dolegliwości, co nie znaczy, że Pani powinna doszukiwać się w sobie przyczyny i brać za to odpowiedzialność.

Sugeruję w spokojnej rozmowie, dopytać Partnera, co tak naprawdę zadziało się w Waszej relacji.

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam panią serdecznie do kontaktu.

Z przesłaniem zadbania o siebie i swoje potrzeby,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl