Nerwica lękowa i złe samopoczucie podczas okresu a dzięgiel chiński

witam, chciałam się zapytać o lek ziołowy dzięgiel chiński? od dłuższego czasu choruję na nerwicę lękową, a ostatnio coraz częściej ataki mam w trakcie okresu lub przed. źle też przechodzę miesiączkę. pocę się, nie śpię mam przyśpieszony puls. po rozmowie z psuchologie, i analizy mojego stanu dowiedziałam się że hormony mogą u mnie podwyższać ryzyko dostania ataku paniki. dlatego szukałam jak sobie poradzić. do ginekologa mam iść dopiero za miesiąc. to dużo czasu. dziękuję za odpowiedź

Witam,

Wspomniany przez Panią lek ziołowy z całą pewnością pomaga przy miesiączkach, w tym łagodzi napięcie nerwowe więc wydaje się, że powinien pomóc przetrwać ataki. Niemniej jednak lekarz prowadzący powinien podjąć decyzję ponieważ zna Pani gospodarkę hormonalną i wie co będzie dla Pani najlepsze.

Dzień Dobry Pani,

Niestety nie mam zdania na temat dzięgiela chińskiego...

Natomiast z mojej strony mocno zachęcałabym Panią do podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej, która byłaby dla Pani pomocna.

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu.

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl