Przyjmowanie leku Tonisol lub Forsen na złe samopoczucie, wybuchy złości i wewnętrzny niepokój

Dzień dobry. Proszę o informację,czy tonisol powinno się przyjmować rano na czczo, a wieczorem na godzinę przed snem ? Czy lepszy (bogatszy skład) byłby forsen na ogólne złe samopoczucie, niechęć do wszystkiego, wybuchy złości, wewnętrzny niepokój, zmęczenie i trudności z zasypianiem ? Ponieważ są to suplementy diety, czy dawka tryptofenu w nich zawarta to za mało , by odczuć jakąkolwiek poprawę nastroju Pozdrawiam, Marzena

Dzień Dobry Pani,

Z Pani zapytaniem, zapraszam Panią do lekarza prowadzącego Panią, który zna Panią
i pani historię.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl