Schizofrenia a ciężki stres

Dzień dobry choruje na schizofrenię przeżyłam ciężki stres wróciła hipochondria leki nie działają jak długo to potrwa edytal

Proszę zadbać o siebie, nie czekać na ewentualny nawrót tylko skontaktować się z lekarzem i psychoterapeutą. Wsparcie na pewno Pani pomoże wypracować metody poradzenia sobie z trudna sytuacja i odnalezienia się na nowo w rzeczywistości.

Dzień Dobry Pani,

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie.

Proszę rozważyć podjecie terapii, która byłaby pomocna w zdrowieniu.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl