Leczenie psychologiczne po zdradzie żony

Prosze o pomoc w sprawie zdrady żony Nie umie sobie poradzic z tym Nie chce isc do poradni bo nie potrafie o tym Mowic

Szanowny Panie,
Zdrada to bardzo trudna psychologicznie sytuacja. Zrozumiałe jest więc, że ciężko jest Panu rozmawiać na ten temat. Jednak rozmowa bardzo często jest niezbędna, żeby poradzić sobie z emocjami, które wywołała. Zastanawiam się, czy obawia się Pan rozmowy o niej z psychologiem, czy problem z rozmową miałby Pan również z kimś bliskim. Jeśli problem ten wystąpiłby jedynie w kontakcie ze specjalistą to proponuję porozmawiać o tym z kimś bliskim i zaufanym. Taka zaufana osoba również może Panu pomóc przepracować przeżycia związane z tą trudną dla Pana sytuacją.
Pozdrawiam,
Monika Wysota

Dzień Dobry Panu,

Jeśli napisał Pan, że nie umie sobie poradzić z problemem zdrady przez Żonę, to tym bardziej potrzebuje Pan rozmowy z psychologiem.

Jeśli miałby Pan życzenie na rozmowę ze mną (na Skype) to myślę, że byłabym pomocna.

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Życzę Panu zadbania o samego siebie,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl