Możliwość bezpłatnej mailowej konsultacji z psychologiem

Witam mam 21 lat chciałabym porozmawiać z psychologiem niestety nie mam ubezpieczenia i nie stać mnie na prywatne rozmowy:/ w moim życiu od zawsze było źle ale teraz jest gorzej nie radze sobie z życiem ,nerwami na wszystko reaguję agresją nie mogę spać po nocach to wszystko mi nie daje spać, często płaczę nieraz nie wiem dlaczego. nie wiem jak to opisać z tym tez mam problem. mam za mało liter na opisanie tego jest jakaś strona gdzie mogła bym z kimś porozmawiać z psychologiem lub przez Email

Dzień dobry!

Zazwyczaj usługa konsultacji mailowych jest usługą płatną w ramach prywatnych gabinetów psychologicznych. Może Pani skorzystać z bezpłatnego telefonu zaufania, pod którym pracują specjaliści - 116 123.

Pozdrawiam!

Witam Panią Serdecznie,

Rozumiem Pani obecnie trudną sytuację emocjonalną i zapraszam Panią serdecznie do bezpłatnej rozmowy tylko na Skype - jeśli ma Pani taka możliwość (umówienie na Skype przez maila)

Życzę Pani żeby pojawiła się tylko dobra passa,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl