Myśli samobójcze u 21-latki i szansa na terapię przez Skype

jestem młodą matką mam 21 lat i ostatnimi czasy wróciły do mnie myśli samobójcze prosze o pomoc w znalezieniu psychologa który zgodzilby sie prowadzić terapie bezpłatnie przez Skype gdyż jestem osoba niepełnosprawną i ciężko mi dotrzeć gdziekolwiek

Dzień dobry!

To ważne, że obserwuje Pani siebie, zauważa niepokojące objawy (myśli samobójczych nie można ignorować) i chce szukać pomocy. Niestety, kontakt internetowy np. przez Skype jest domeną gabinetów prywatnych, które zazwyczaj nie oferują usług charytatywnie i rozmowy takie są pełnopłatne. Jednocześnie kontakt internetowy nie jest psychoterapią. Może pełnić rolę porady, ukierunkowania, ale nie zastąpi osobistego kontaktu z lekarzem i psychologiem. Może Pani skorzystać z anonimowego, bezpłatnego telefonu zaufania 116 123. Polecam również skontaktować się z ośrodkami pomocowymi w Pani okolicy, np. Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej oraz fundacjami i organizacjami wspierającymi osoby niepełnosprawne.

Pozdrawiam!

Szanowna Pani

Mogę Pani zaproponować jednorazową konsultację, w której będę mogła poznać Pani problem szczegółowiej.
Proszę do mnie napisać na maila: kontakt@centrumpsychologiipodrozy.pl
Ustalimy termin.

Życzę pomyślnego roku 2014. Pozdrawiam serdecznie