Myśli samobójcze u 31-latki

Od miesiąca mam myśli samobójcze . W grudniu przez psychologa zostałam zamknięta w szpitalu psychiatrycznym bo stwierdził że zagrażam bezpośrednio sobie( dwa razy). 8 stycznia zostałam wypisana całkowicie .Aktualnie biore coaxil i chodze na terapie .Niestety od soboty myśli wróciły i są coraz silniejsze i nie wiem co zrobić .Mój psychiatra wie że fatalnie się czuje i powiedział że trzeba czekać żeby lek zaczął działać .Co ja mam zrobić żeby myśli przeszly .

Witam serdecznie. Myśli samobójcze są niebezpieczne i dlatego psycholog zdecydował się, dla Pani bezpieczeństwa, skierować do szpitala. Faktycznie lek potrzebuje czasu aby w pełni zadziałać dlatego proszę o cierpliwość. W miedzy czasie proszę kontynuować terapię i w sytuacji gdy nie daje sobie Pani rady z myslami proszę skontaktować się z psychologiem lub z psychiatrą. Ewentualnie udać się na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego. Najważniejsze jest Pani bezpieczeństwo i życie.

Witam,
poza już udzielonymi radami sugeruję w momentach krytycznych kontakt z ośrodkiem interwencji kryzysowej. W łodzi znajduje się on na ul. Piotrkowskiej 102, nr tel. to 42 630-11-02. Działa całodobowo.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl