Myśli samobójcze i brak chęci do życia

co mam zrobić jak niechce mi się nic myśle zeby skonczyc zycie ale z drugiej strony chce jeszcze walczyc czy to juz czas na jakiegos lekarza czy jeszcze dam rade

Witam,
Tak, to najlepszy czas na kontakt z lekarzem. Może Pani skorzystać z pomocy lekarza pierwszego kontaktu lub ze wsparcia lekarza psychiatry. Podaje Pani niewiele informacji na temat swojej sytuacji, jednak wyraźnie widzę, że jest Pani w bardzo trudnym momencie swojego życia. Jakkolwiek jest teraz ciężko, może być lepiej. Myślę, że warto by porozmawiała z lekarzem o możliwości podjęcia psychoterapii, tak by powoli układać swoje życie, by kiedyś mogła być Pani z niego zadowolona.
Pozdrawiam
Ewa Czernik

Dzień dobry!

Myśli samobójcze to niepokojący znak. Może Pani się od nich uwolnić. Proszę zgłosić się do psychologa psychoterapeuty i/ lub lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!