Pomoc psychologiczna przez Internet i myśli samobójcze

poszukuję pilnie pomocy psychologicznej przez Internet Najlepiej bezpłatnej Jestem osobą niepełnosprawną nie poruszam się samodzielnie. mam coraz częściej myśli samobójcze Kto może mi pomóc?.

Dzień dobry!

Bezpłatny numer telefonu zaufania to 116 123. Kontakt internetowy czy telefoniczny nie zastąpi jednak skutecznego leczenia np. depresji. Warto skonsultować się z fundacjami i instytucjami w swoimi mieście (np. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej), aby znaleźć się pod opieką psychologa, grupy wsparcia oraz lekarza psychiatry.

Pozdrawiam!

Stan jest poważny, takim przypadku zalecam jednak konsultację psychiatryczną. Terapia/wsparcie psychologiczne może być prowadzone również w domu pacjenta.