Załamanie po stracie brata

Witam.Ostatnio spotkala mnie wielka tragedia stracilam brata,mial 31 lat.Nie moge w to uwierzyc,ciagle mysle jak to sie moglo stac nie moge tego pojac dlaczego tak sie stalo.Mam takie wrazenie,ze za chwile wejdzie do domu wroci jak zawsze z pracy.Jestem w prawie 8 tyg.ciazy a nie potrafie sie tak cieszyc z tego dzidziusia radosc przeslania zaloba.Niewiem jak sobie poradzic,jak zyc dalej przeciez wszystko mialo byc inaczej.Jestem w wielkiej rozsypce.

Witam Panią Serdecznie,

Wyobrażam sobie, jak trudnych emocji Pani doświadcza po stracie Brata.

Potrzebuje Pani rozmowy i wsparcia psychologa, który pomógłby Pani poradzić sobie z tak trudnym przeżyciem.

Życzę Pani tylko zadbania o siebie i Pani Maluszka,

Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl