Jak poradzić sobie ze śmiercią brata?

Witam ,Nie moge sobie poradzic ze smiercia mojego kochanego brata ktory miesiac temu zgina smiercia tragiczna na motorze ,brak snu nie moge jesc nie mam checi do zycia nic mnie nie cieszy a przedewszystkim odcielam sie od ludzi ,prosze o rade .

Witam i współczuję straty. Zachęcam, by poprosić psychiatrę o leki wspomagające. Jest taka strona/fundacja "Nagle sami", proszę tam spróbować znaleźć wsparcie.
A gdyby chciała Pani spróbować psychoterapii online, by omówić swój ból, co przynosi ulgę zawsze, zapraszam do kontaktu.
Prawie rok temu straciłam Tatę, ból był nie do udźwignięcia. Czas leczy rany...
Pozdrawiam serdecznie