Jak sobie poradzić z rozstaniem z dziewczyną?

Witam. Jak sobie poradzic gdy ta jedyna osoba ta najukochansza ktorej tyle sie zawdzieczałó(dziewczyna) rozstała sie ze mna? gdzy po tym ciosie jest taki mały moj koniec swiata..jak sobie poradzyc z tym ze juz tak nie edzie jak było gdy była ona iłoscia mego zycia.. jak poradzic sobie z tym bole pustka. jak sobie poradzic z mysleniem psychika by nie dac dojsc mysli głupich itp prosze o odpowiedz jest bardzo ciezko

Dzień dobry!

Każdy człowiek doświadcza w swoim życiu strat, rozstań, odrzuceń. Każdy dorosły człowiek zakańcza w życiu kilka związków. To, co czuje Pan teraz, jest losem i udziałem nas wszystkich.
To naturalne, że po utracie ważnej osoby przychodzi okres żałoby, opłakania straty, smutku. Zawsze jednak z czasem ból słabnie, emocje mijają, godziny się ze swoją historią i na nowo otwieramy na radość życia.
Proszę dać sobie czas, a także zastanowić się, co może być dla Panem wsparciem w tym trudnym okresie.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza