Jak nie myśleć o dziewczynie po rozstaniu?

Witam, Czy jest jakiś sposób aby przestać myśleć o ukochanej po rozstaniu z nią? Dodam że zaraz po rozstaniu przespała się z jej najlepszym przyjacielem i nie wiem czy nie bylo tak jeszcze przed rozstaniem... Jest mi teraz niesamowicie przykro i czuję się oszukany i wykorzystany. Proszę o szybką pomoc :(

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe usuwanie zdarzeń z pamięci.
Zdrada, rozstanie, zakończenie ważnego związku, strata bliskiej osoby zawsze jest trudnym doświadczeniem. To naturalne i prawidłowe, że następuje po nim czas żałoby, bólu, opłakania straty. Na szczęście z czasem trudne emocje - żal, smutek, gniew - stopniowo słabną i mijają.

Pozdrawiam!