Jak poradzić sobie po śmierci ukochanej osoby?

Witam,3msc temu zmarla moja mama,miala tylko 46lat,ja mam 26lat,bardzo za nia tesknie,jak mam sobie z tym poradzic? jak zyc? sni mi sie co noc. Nie moge pogodzic sie z jej smiercia,bylysmy przyjaciolkami i zawsze wszystko robilysmy razem,chce do mamy. Prosze o rade. Moja mama umarla przy mnie,na nowotwor zlosliwy bez okreslenia jego umiejscowienia. Nie radze sobie z tym...

Zachęcam do skorzystania z pomocy i wsparcia psychologa. Przepracowanie straty i emocji jej towarzyszących- smutku, żalu, rozgoryczenia, złości, a także radzenie sobie z zupełnie nową sytuacją jest na początku bardzo trudne. Dlatego warto pozwolić sobie pomóc.