Ból po utracie dziecka

mam problem w maju zmarla moja corka pod konie8miesiaca odleilo mi sie lozysko. nie potrafie sie z tym pogodzic mam koszmary potworne wyrzuty sumienia zeto moze moja wina. nie mam o tym z kim porozmawiac a z mezem nie potrafie o tym mowic bo slysze ze nie da sie cofnac czasu ze musze sie z tym pogodzic. a mi sie niechce juz zyc

Trudno sobie wyobrazić, co Pani czuje, bo utrata dziecka dla każdego rodzica jest największym bólem. To bardzo smutne. Być może trudno się będzie ze mną zgodzić, ale czasami dzieci przejmują ciężki los i robią to z miłości do rodziców. Jeśli Pani przestanie żyć, śmierć dziecka pójdzie na marne. To podwójna strata. Poza tym teraz przechodzi Pani żałobę. Ma Pani prawo do smutku, złości a przede wszystkim płaczu. Proszę się zwracać do męża lub mamy we wszystkich trudnych chwilach. Z mężem nie musi Pani już niczego omawiać, nie trzeba nic mówić...