Jak poradzić sobie z tą nerwowością?

Witam mam problemy sama ze soba ostatnio zyje ciągle w stresie i w padam w agresję psychiczną i fizyczną ale tylko na parterze bo czesciowo on wywoluje mi ta złość wtedy krzycze placze i biję chce wtedy nawet zabić wtakim amoku złości jestem chce zeby przestal zle o mnie mowic a jak nie wytrzymuje napiecia to wychodze z domu zeby uniknąć ale wtedy nastepnym razem jak zle sie wyrazi o mnie to podwujnie krzywdze boje sie ze wpadam jakby w dol niechce nikomu tego mowic bo tylko slyszalam bym samo krytyki ale tylko to tak sie dzieje jak on jest w poblizu zaczalam go nienawidzic a pozwalam zeby byl bo dzieci ale wiem dzieci nie sa małe az tak jak wyjedzie to jestem oazą spokoju a jak jest to cala w nerwach chodze nawat mowilam zeby odeszedl bo niechce go on i tak mnie nieslucha i jest co mam zrobic

Witam,

napisała Pani że żyje ciągle w stresie, czuje Pani złość, co powoduje że wzrasta w Pani agresja. Jeżeli w Pani życiu jest dużo złości i stresu warto skorzystać z pomocy psychologicznej aby nauczyć radzić sobie z tą nerwowością na co dzień. Będzie mogła Pani opowiedzieć o tym co Panią niepokoi nie obawiając się oceny ani krytyki.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka