Jak poradzić sobie z wahaniami nastroju i nerwowością?

Witam. Mam 22 lata jestem Kobieta. Od zawsze byłam osobą zamkniętą nie potrafiłam rozmawiać z ludźmi o swoich problemach a tym bardziej z rodziną co mnie gryzie itd..zawsze trzymałam wszystko w sobie. Pewnego dnia już nie radzilam sobie odczucie, że mama mnie traktuje inaczej, że mnie nie kocha problemy z chłopakiem w pewnym momencie wzięłam listek swoich tabletek na nadciśnienie i je połknęłam.. na szczęście siostra zareagowała szybko.. (teraz tego załuje, że to zrobiłam ) ale to było jakieś 3 lata temu.. póżniej zamieszkałam sama wtedy był stres bo jak sobie sama dam rade opłacić mieszkanie itd.. ale jakoś sobie radziła.. w 2017 roku wyjechałam do Niemiec.. na początku bylo mega ciezko bo ja byłam w Niemczech mój chłopak w polsce to było motywujące do działania aby jak najszybciej tutaj przyjechał. Znalazlam prace, mieszkanie ściągnęłam go tutaj i pracowalismy.. Zawsze wszystkim sie streusje co inni powiedza, co rodzina powie itd.. w grudniu wzięliśmy ślub sami bez nikogo po prostu tylko my (cywilny) od wtedy mam też trudny kontakt z mama (w sumie zawsze był trudny ale starałam sie jak mogłam aby byo ok) ale ona nie pogodziła sie z tym ze wzięam ten ślub. Od około 4 miesiecy kiedy straciłam prace jestem cały czas w stresie cały czas.. :( a od tygodnia jest to juz nie do wytrzymania czuje ze coś ze mną sie dzieje.. wszystko mnie denerwuje, wszyscy mnie denrwuja wystarczy jedno słowo i ja juz krzycze jestem zestresowana.. jak ktos do mnie napisze stresuje sie co mi napisze.. nie wiem jak sobie z tym radzić .. najchetniej to bym siedziała i płakała .. ale na szczescie jestem swiadoma ze cos jest nie tak i musze cos z tym zrobic.. Pozdrawiam .

Witam, stres ten bezgłośny morderca zabija po cichu.
Proszę Pamiętać że ostatecznym efektemkumulacji i maksymalizacji stresu są choroby psychosomatyczne, zaburzenia psychiczne, zaburzenia hormonalne, wzmożona agresja, obniżona koncentracja, problemy partnerskie, problemy zawodowe, problemy seksualne, bóle głowy. Logicznym jest, że powoduje to problemy partnerskie i problemy zawodowe.
Powinna Pani bezwzględnie i to jak najszybciej zgłosić się na psychoterapię. Jeżeli jest Pani w Niemczech w okolcy 48599 Gronau
( Westfalia) może Pani przyjechać do mnie lub skorzystać z oferty przez Skype. Dane znajdzie Pani na profilu tutaj na wszelki wypadek telefon niemiecki 0172-2325925 przyjmuję na zmianę w Polsce i w Niemczech.
Od prawie 30-u lat zajmuję się działaniem stresu na organizm człowieka i niefarmakologicznym leczeniem jego skutków objawiających się w postaci różnego rodzaju chorób i zaburzeń pracy psychiki ludzkiej więc jeszcze raz apeluję aby Pani nie lekceważyła Pani dolegliwości. Pozdrawiam