Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wahania nastrojów i bóle kręgosłupa

WITAM OD PONAD TRZECH MIESIĘCY PRACUJE JAKO SPRZEDAWCA . JEST TO CIĘŻKA PRACA FIZYCZNA I POD PRESJA CZASU. OD STRONY PRZEŁOŻONYCH NIEUSTANNIE WYGÓROWANE WYMAGANIA. PRZEZ TO CZASU MAM PROBLEMY Z BEZSENNOŚCIĄ BUDZĘ SIĘ OKOŁO 1,2 W NOCY I NIE MOGĘ ZASNĄĆ. PONADTO MAM WAHANIA NASTROJÓW I BÓLE KRĘGOSŁUPA I NIESTRAWNOŚĆ. JAK TEMU ZARADZIĆ?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Witam,
W wyniku podjęcia nowej pracy czuje Pani napięcie emocjonalne, wybudza się Pani nad ranem oraz ma wahania nastroju. To są zaburzenia emocjonalne.
Natomiast bóle kręgosłupa są prawdopodobnie powiązane z pracą, którą Pani wykonuje.
Każdy z objawów wymaga zajęcia się nim i terapii.
Objawy fizyczne można skonsultować z lekarzem lub fizjoterapeutą. Inaczej jest z napięciem emocjonalnym. Presja w pracy, jej tempo powoduje u Pani stres. Przede wszystkim walka ze stresem zaczyna się w głowie. Potrzebna jest analiza obecnej sytuacji. Jak Pani reaguje na tę presję? Jakie myśli pojawiają się w pracy? Czy poza Pracą ma Pani coś jeszcze, rodzinę, hobby, jakieś przyjemności, które mogłyby Pani pomóc się rozluźnić, zregenerować, odpocząć?
Warto udać się na konsultację psychiatryczną oraz zgłosić do terapeuty, który pomoże Pani przyjrzeć się obecnej sytuacji, poszukać rozwiązań, może nauczyć technik relaksacyjnych, które pomogłyby Pani poradzić sobie ze stresem.
Pozdrawiam.
Jadwiga Wojnicka

0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy