Skoki libido, wahania nastrojów i ataki płaczu

Mam problem, którego sama nie jestem w stanie zrozumieć. Skoki libido, wahania nastrojów,a przy stosunku niezrozumiałe ataki płaczu i brak pożądania. Do tego nieustanna chęć poszukiwania nowego partnera seksualnego.Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza seksuologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Dzień dobry.

Opis Pani stanu emocjonalnego i wynikających z niego zachowań wskazywałby na zasadność konsultacji psychologicznej, podczas której mogłaby Pani odnaleźć przyczyny ww. stanu i spróbować z nimi się zmierzyć podczas terapii.

Pozdrawiam.