Jak powstrzymać ataki płaczu?

Witam, Zawsze byłam płaczliwa i nerwowa, jednak ostatnimi czasy pojawiają się wręcz ataki płaczu, którego nie mogę powstrzymać, powiązane z cięższym łapaniem powietrza oraz próbami wymiotów i chęcią samookaleczania, co to może być? Dodam, że 2 ostatnie takie napady wydarzyły się, gdy chłopak mnie okłamał oraz gdy musiałam zająć się mięsem, którego się brzydzę. Posiadam niską samoocenę i często odczuwam stany depresyjne, jeżeli jest to istotne.

Szanowna Pani,

każdy z nas jest inny i w inny sposób radzi sobie z pojawiającymi się emocjami. Bardzo bym Pani radziła skonsultować się ze specjalistą, który pomoże Pani lepiej zrozumieć i przeanalizować te pojawiające się u Pani, zadbać o siebie i własny komfort psychiczny.

Serdecznie pozdrawiam,