Budzenie się z płaczem u rocznego dziecka

Mam córeczkę kora ma rok.. od jakiegoś czasu budzi się w nocy z płaczem który trudno uspokoić i nie wiem czym jest to spowodowane choć ostatnio wykryto u niej bakterie w nosku i przez to ma katar i kaszel czy to może być to??? jakie mogą być jeszcze konsekwencje takiej bez senności??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powodem nocnego budzenia może być katar i kaszel. Nie można wykluczyć innego połoza dolegliwości. Proszę udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który oceni sytuacje.