Wahania nastroju i agresja w stosunku do partnera

WITAM , mam skoki nastrojów , chwila smiech a potem z niczego placz i awantury z partnerem.A potem tylko cos bym chciała uderzyc lub czyms rzucic i tylko placz.I tak trwa juz kilka lat.Gdzie mam sie udac po pomoc?

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

Witam,
radziłabym udac się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykluczenia medycznych przyczyn zmian nastrojów, np. wahań poziomu hormonów. Proszę udać sie również na konsultację do psychoterapeuty. Podczas terapii będzie miała Pani okazję przyjrzeć się bliżej swoim emocjom oraz mechanizmowi ich powstawania.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl