Słyszenie głosów i zażywanie narkotyków w przeszłości

Psychoza czy nerwica mam takie pytanie Pewnego razu jak sie kladlem spac przyśnil mi sie nuż teraz caly czas słysze w glowie głosy idz podetnij sobie żyly albo gardlo dodam też ze wcześniej bralem narkotyki bylem u psychologa który stwierdzil ze mam psychoze ale nie jestem do konca przekonany bo biore leki i one nie pomagaja nie moge przestac myśleć o tym

Szanowny Panie,

warto zasięgnąć w Pana przypadku opinii lekarza psychiatry. Jeśli leki nie pomagają, trzeba zwrócić się do lekarza prowadzącego i opowiedzieć, jak obecnie wygląda sytuacja. Być może potrzebne będzie wprowadzenie innych leków lub zmiana dawkowania.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra

Witam,
proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym o Pana objawach jak również o wątpliwości co do ich skuteczności, być może trzeba zmienić dawkowanie. Proszę pamiętać też, że na efekty terapii trzeba trochę poczekać. Czy poza farmakoterapią uczęszcza Pan na psychoterapię? Połączenie tych form leczenia daje zazwyczaj dobre skutki.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl