Rozstanie z z partnerem i wychowywanie dziecka z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej

Mam syna lat 7.Bylam z kims ok 4 lat.Jednak on stwierdzil,ze dluzej nie da rady byc z nami.Moj syn ma zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.Wyszlo to nie dawno.Bardzo dobija mnie swiadomosc,ze mam kogos i zaraz ta osoba moze zabrac sie i isc.Zostawic nas ot tak,bo jest trudno.Swiadomosc,ze kazdy facet bedzie traktowal nas jak rzecz:( Nie pasuje mi to se ide.Nikt nie zaakceptuje mojego syna jak swoje dziecko:( Ojciec jego biologiczny nie interesowal sie nim nigdy.

Rozumiem, iż znalazła się Pani w trudnym momencie swojego życia - problemy w związku, choroba syna. W takich chwilach warto skorzystać z pomocy specjalisty - psychologa/psychoterapeuty, który okaże Pani potrzebne wsparcie.

Słyszę wiele dylematów, ale też smutku w tym co Pani pisze. Warto spotkać się z psychoterapeutą, by o tym, co Panią nurtuje, porozmawiać, Jest to inwestycja w ewentualny przyszły związek, w syna, w rodzinę i przede wszystkim w siebie. Zachęcam Panią do tego i życzę powodzenia.