Problemy z poradzeniem sobie z emocjami po rozstaniu

Dzien Dobry. Rozstalem sie z dziewczyna 6 dni temu kocham ja nadal i chcialbym do niej wrocic ale nie moge . Mam uczucie strachu, leku zycia bez niej placze caly czas utrzymuje z nia kontakt smsami , caly czas patrze na jej zdjecia na facebooku , boje sie zerwania calkowicie kontaktu ze sobie nie poradze , tesknie za nia bardzo jak mam sobie poradzic z tym nie daje sobie kompletnie rady z uczuciami w tej sytuacji , czuje sie jak bym stracil wszystko w zyciu

Pozdrawiam.

Witam.Polecam konsultację i psychoterapeuty który zglębi z Panem temat rozstania i Pana uczucia w związku z tym trudnym wydarzeniem w Pana życiu.Pozdrawiam