Jak mogę poradzić sobie z rozstaniem?

nie umiem sobie poradzic z tym ze zerwał ze mna chłopak , on był tylko zauroczony bo zwiazek trwał tylko 4 miesiace i powiedzial ze juz nie czuje do mnie tego co kiedys... ale dla mnie to nie było tylko zauroczenie , mija drugi tydzien od tego jak zerwał a ja nie moge noramlnie funkcjonowac,cały czas o nim myśle, płacze, tęsknie , możliwe jest żeby jego odczucie odżyło gdy sie kiedys zobaczymy ? czy jak zauroczenie mija i nie przeradza sie w miłośc to już definitywny koniec ?

Witam,
trudno odpowiedzieć na te pytania, czasem zdarza się, że uczuci odżywają czasem nie. Niestety, trzeba pogodzić się z decyzją partnera o rozstaniu. Jeżeli jest pani ciężko może Pani dać się na konsultację do psychoterapeuty.
Pozdrawiam.

Witam!
Obawiam się, że zauroczenie jest przelotnym uczuciem. Dlatego szanse, że przerodzi się to w głębokie uczucie, zwłaszcza że chłopak już od Pani odszedł, są właściwie żadne. Jeżeli Pani uczucia były głębokie, to dwa tygodnie to zbyt mało czasu, by poradzić sobie z bólem rozstania. Proponuję, żeby w tym trudnym okresie spędzała Pani czas z przyjaciółmi i podejmowała aktywności, które sprawiają Pani przyjemność. Spędzanie czasu w samotności będzie sprawiało, że raz za razem będzie Pani odtwarzała w myślach Waszą relacje i różne alternatywne scenariusze.
Pozdrawiam!

Witam. Nie robiłabym sobie takich nadziei na powrót. To boli jak się jest pozostawionym, ale trzeba się podnieść i z czasem się to udaje.
Magdalena Brabec