Zmiana zachowania chłopaka i strach przed rozstaniem

boje sie ze chłopak byl tylko zauroczony,na poczatku,jeszcze niedawno byl taki czuly, co chwile mowil ze kocha,ze mysli o mnie na powaznie,gdy nie chciałam seksu bo to za wczesnie to powiedzial ze bedzie czekal bo na mnie warto czułam ze mnie kocha a ostatnio wolał byc z kolegami niz ze mna, teraz jest inaczej, dowedzialam sie ze ktos sie go zpaytal czy mnie kocha on odpowiedzial ze" tak ale to juz nie jest to co kiedys, kiedys sie cieszyl ze do mnie przyjedzie a teraz tak nie jest"

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

W każdym związku po pewnym czasie zaangażowanie trochę stygnie. Prawdopodobnie chłopak wszystko, co mówił, mówił szczerze.
Mogę się domyślać, że jest on młody, tak jak Pani i dopiero dowiaduje się czego chce w związku i z jaką osobą chce go tworzyć. Możliwe, że przechodzicie po prostu do kolejnego etapu, a być może nie będzie Pani jego ostatnią miłością.
W każdym razie proponuję go po prostu spytać, czy coś mu nie pasuje i powiedzieć o tym, co Pani nie pasuje.

Witaj,
uczucia są zmienne i wymagają wzajemności,by trwały ,więc mysle,że masz sama obecnie pole do popisu.Skoro zalezy Ci na czyjejś obecności,musisz sie o to postarać.Byc może wtedy,gdy to chlopak był zauroczony,nie czekał,aż Ty zaczniesz kontakt tylko zdobywał Cie,jak ważna dla siebie osobę.To pod wplywem Twojej bierności mogło osłabnąć,wiec pomóż mu i przejmij inicjatywę.
Pozdrawiam